„ინოვაციები კურიკულუმში სოციალური ჩართულობის მხარდასაჭერად“-თესაუში საინფორმაციო შეხვედრები გრძელდება
იაკობ გოგებაშვილის სახელობის  თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, პროექტის - „ინოვაციები კურიკულუმში   სოციალური ჩართულობის მხარდასაჭერად“ ( CISI Curriculum Innovation  fo r Social Inclusion) ფარგლებში, საინფორმაციო შეხვედრები გრძელდება.
14 თებერვალს პროექტის შესახებ ინფორმაცია  ამჯერად სკოლის დირექტორებს, სპეც. პედაგოგებს, შშმ და სსმ საკითხებზე მომუშავე არასამთავროებო ორგანიზაციების წარმომადგენლებს, მშობლებს  და სხვა დაინტერესებულ პირებს მიაწოდეს. შეხვედრაზე იმ ღონისძიებებზე ისუაბრეს, რომლებიც პროექტის ფარგლებში განხორციელდება.

“CISI Curriculum Innovation for Social Inclusion” – Informational Meetings are being proceeded at TeSaU
Within the framework of the project -  “CISI Curriculum Innovation  for Social Inclusion” -  informational meetings are being proceeded at Iakob Gogebashvili Telavi State University.
On February 14th, school directors, special teachers, NGO representatives working around  PwDs (Persons with Disabilities)  and PwSN (People with Special Needs) issues, parents and other interested people were delivered information about the project. At the meeting, participants spoke about the events and activities that will be implemented under the project.