„ინოვაციები კურიკულუმში სოციალური ჩართულობის მხარდასაჭერად“-სამუშაო შეხვედრები თესაუში
25-27 აგვისტოს,  იაკობ  გოგებაშვილის  სახელობის თელავის  სახელმწიფო უნივერსიტეტში,  ,,ერაზმუს+“-ის მხარდაჭერით განხორციელებული პროექტის- „ინოვაციები კურიკულუმში სოციალური ჩართულობის მხარდასაჭერად“ (Curriculum Innovation for SocialInclusion - CISI) ფარგლებში, სამუშაო შეხვედრები გაიმართა.
შეხვედრებში, თესაუსთან ერთად,  მონაწილეობა  კონსორციუმში მონაწილე საქართველოს სხვა უნივერსიტეტების  და  განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროს წარმომადგენლებმა   მიიღეს.
,,ერაზმუს+“-ის  პროექტის  ფარგლებში გამართულ შეხვედრაზე, რომელიც  ივანე  ჯავახიშვილის სახელობის   თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის კოორდინატორობით ხორციელდება,    სამომავლოდ დაგეგმილი  სასწავლო კურსები განიხილეს.

“Curriculum Innovation for Social Inclusion – CISI” Workshops at TeSaU
Workshops under the project -  “Curriculum Innovation for Social Inclusion – CISI”  implemented with the support of  “Erasmus+” – were held at Iakob Gogebashvili Telavi State University on August 25-27.
Representatives of the consortium member Georgian universities and the Ministry of Education, Science, Culture and Sport participated in the workshops along with TeSaU.
Future study courses have been discussed during the meeting carried out within the framework of “Erasmus+” project being implemented under the coordination of  Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.