საინფორმაციო შეხვედრა საერთაშორისო გაცვლით პროგრამებში მონაწილეობის მსურველი სტუდენტებისათვის
იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, საერთაშორისო გაცვლით პროგრამებში სტუდენტების მონაწილეობისათვის, საინფორმაციო შეხვედრა ჩატარდა.
შეხვედრას პროგრამაში მონაწილეობით დაინტერესებული, სხვადასხვა ფაკულტეტის სტუდენტები ესწრებოდნენ.
უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის ხელმძღვანელმა, თამარ ასლანიშვილმა, პარტნიორი უნივერსიტეტების, გაცვლითი პროექტების მნიშვნელობისა და კონკურსის პირობების თაობაზე, მონაწილეებს დეტალური ინფორმაცია მიაწოდა.
საერთაშორისო გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად და უცხოეთის სხვადასხვა უმაღლეს სასწავლებელში გარკვეული პერიოდით სწავლის გასაგრძელებლად, საბუთების წარდგენის ბოლო ვადაა 2023 წლის 8 ნოემბერი.

Informational meeting for students wishing to participate in international exchange programs
Information meeting was held for the participation of students in international exchange programs at Iakob Gogebashvili Telavi State University.
The meeting was attended by students from different faculties interested in participating in the program.
Tamar Aslanishvili, the head of the international relations office of the university, provided the participants with detailed information about the partner universities, the importance of exchange projects and the terms of the competition.
In order to participate in the international exchange program and to continue studying in different higher education institutions abroad for a certain period of time, the deadline for submitting documents is November 8, 2023.