შეხვედრა ტემპუსის პროექტის ფარგლებში
4 მაისს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში  ტემპუსის პროექტის- ,,კურიკულუმის განვითარება და რეგიონული სასწავლო პლატფორმის დაფუძნება ჰემატოლოგიის სწავლების გაუმჯობესების მიზნით, საბუნებისმეტყველო და სამედიცინო დარგებისათვის” ფარგლებში, საქართველოს პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლების  სამუშაო შეხვედრა გაიმართა.
შეხვედრას  პროექტის კოორდინატორი, ვესტმინსტერის უნივერსიტეტის და ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის პროფესორი ნინო ფორაქიშვილი და  საქართველოს პარტნიორი უნივერსიტეტებიდან  პროექტის სხვა მონაწილეები დაესწრნენ.  მათ შორის იყო იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტიის საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა დეპარტამენტის პროფესორი მაგდა დავითაშვილი.
პროექტის კოორდინატორმა  პროექტის ფარგლებში განხორციელებული სამუშაოები შეაჯამა  და სამომავლო გეგმებზე ისაუბრა.  შეხვედრა   საქმიანი დისკუსიით დასრულდა.

Meeting under the TEMPUS Project
On May 4, Ivane Javakhishvili Tbilisi State University hosted a workshop for the representatives of the partner universities of Georgia under the TEMPUS Project – “Curriculum Improvement and Foundation of Regional Educational Platform with the Purpose of  Improving Teaching of Haematology for Natural and Medical Fields”.
The meeting was attended by the project coordinator, Westminster University and Ivane Javakhishvili Tbilisi State University Professor Nino Porakishvili, as well as other participants of the project from partner universities. Amongst was Iakob Gogebashvili Telavi State University Professor of the Department of Natural Sciences Magda Davitashvili.
The project coordinator summarized the activities implemented within the project and spoke about the plans.