TBC ბანკის საინფორმაციო შეხვედრა თესაუ-ს სტუდენტებთან
6 ივნისს იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის საახელმწიფო უნივერსიტეტში TBC ბანკის თელავის ფილიალის დირექტორმა  დავით  ვეფხვაძემ და ადამიანური რესურსების სამსახურის წარმომადგენელმა თათია გადელიამ სტუდენტებთან საინფორმაციო შეხვედრა გამართეს.
ბანკის წარმომადგენლები უნივერსიტეტის მე-3-4 კურსის სტუდენტებს ბანკში არსებულ ვაკანსიებზე ესაუბრნენ. დაინტერესებულ სტუდენტებს კახეთის რეგიონის მასშტაბით სტაჟირება, ხოლო  საუკეთესო შედეგების მქონე კანდიდატებს სამომავლოდ, გრძელვადიანი კონტრაქტის გაფორმება შესთავაზეს.
შეხვედრის მიზანს მომავალი თანამშრომლების მოძიება  და დასაქმება წარმოადგენდა. შეხვედრა  კითხვა-პასუხის რეჟიმით წარიმართა და სტუდენტებთან  გასაუბრებით დასრულდა.

TBC Bank Telavi Branch Director Davit Vepkhvadze and the representative of Human Resources Department Tatia Gadelia carried out informational meeting with Iakob Gogebashvili Telavi State University students on June 6th.
Bank officials spoke about the vacancies for III and IV course students. They offered students internships throughout Kakheti Region and long-term contracts to the candidates with the best results.
The main goal of the meeting was to find out the future employees. The meeting was conducted in the form of dialogues.