საინფორმაციო შეხვედრა თესაუ-ში
2016 წლის 27 ივნისს,  იაკობ გოგებაშვილის სახელობის  თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში  საქართველოს უსაფრთხოების  და განვითარების ცენტრმა  (GCSD)  საინფორმაციო შეხვედრა გამართა.
საქართველოს რეფორმების ასოციაციის მენეჯერმა, გიორგი გოგუაძემ უნივერსიტეტის სტუდენტებსა და პროფესორ-მასწავლებლებს საგრანტო კონკურსის შესახებ ინფორმაცია მიაწოდა. კონკურსი  საქართველოს ეროვნული  უსაფრთხოებისა და საგარეო პოლიტიკის საკითხებს შეეხება და გამარჯვებულ პროექტს ნიდერლანდების საგარეო საქმეთა სამინისტრო დააფინანსებს.
შეხვედრა საქართველოს ევროპულ და ევროატლანტიკურ სტრუქტურებში ინტეგრაციის პროცესებზე, შემდგომ პერსპექტივებსა   და გამოწვევებზე დისკუსიის ფორმით მიმდინარეობდა.

Informational Meeting at TeSaU
Georgian Center for Security and Development (GCSD) carried out an informational meeting at Iakob Gogebashvili Telavi State University on June 27, 2016.
The manager of Reforms Association of Georgia, Giorgi Goguadze informed the University students and professor-teachers about grants contest. The contest covers the national security and external policy matters and the successful project will be financed by the Ministry of External Affairs of the Netherlands under the project “VoteSmart”.
The meeting about the processes of Georgia’s integration in European and Euro Atlantic structures, following perspectives and challenges had the form of discussion.