საქართველოს ბანკის საინფორმაციო შეხვედრა თესაუ-ს სტუდენტებთან
2016 წლის 7 ივლისს, იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, საქართველოს ბანკის თელავისა და ახმეტის საკრედიტო ჯგუფის უფროსმა -ზვიად ზაალიშვილმა და მცირე და საშუალო საბანკო ბიზნესის საკრედიტო ექსპერტმა - ირაკლი დათიშვილმა, სოციალურ მეცნიერებათა, ბიზნესისა და სამართლის  ფაკულტეტის   სტუდენტებთან  საინფორმაციო შეხვედრა  გამართეს.
ბანკის წარმომადგენლები უნივერსიტეტის სტუდენტებს ბანკში არსებულ ვაკანსიებზე ესაუბრნენ. დაინტერესებულ სტუდენტებს ტესტირების და გასაუბრების წარმატებით გავლის შემთხვევაში  ბანკში მუშაობის შესაძლებლობა  მიეცემათ.
შეხვედრის მიზანს მომავალი თანამშრომლების მოძიება და დასაქმება წარმოადგენდა. სტუდენტებს  შესაძლებლობა  მიეცათ  cv ადგილზე შეევსოთ.

Informational Meeting of the Bank of Georgia Officials with TeSaU Students
On July 7th, 2016 Head of Telavi and Akhmeta Credit Group – Zviad Zaalishvili and Credit Expert of Small and Medium Bank Business – Irakli Datishvili from the Bank of Georgia arranged informational meeting with Iakob Gogebashvili Telavi State University students from the faculty of Social Sciences, Business and Law.
Bank officials spoke about bank vacancies with the University students. After successful testing and interviewing students will have an opportunity to work at the Bank.
The purpose of meeting was to find out future employees. Students had a chance to fill their CV during the meeting.