კონკურსი ,,SuToMa”-ს ფარგლებში
ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული საერთაშორისო პროექტის- “SuToMa”- ფარგლებში, იადე-ს გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი (გერმანია) აცხადებს კონკურსს- ,,კომუნიკაცია კულტურათაშორისი ურთიერთობების დასამყარებლად’’- კურსზე დასასწრებად.
აღნიშნულ კურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ უნივერსიტეტის მასწავლებლებს, თანამშრომლებსა და სტუდენტებს. კურსის ხანგრძლივობაა 2015 წლის 16-27 ნოემბერი.
აპლიკანტს მოეთხოვება ინგლისური ენის სრულყოფილი ცოდნა.
კურსის მონაწილეებს შეარჩევს სპეციალური კომისია. მგზავრობისა და სასტუმროს ხარჯებს მთლიანად გერმანიის ფედერალური ოფისი დააფინანსებს.
სააპლიკაციო ფორმა, სამოტივაციო წერილი, CV და სარეკომენდაციო წერილი უნდა გამოაგზავნოთ არაუგვიანეს 2015 წლის 15 ოქტომბრისა.
დამატებითი ინფორმაციისათვის, გთხოვთ, მიმართოთ თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურს (III სართული).

Under the international project “SuToMa”, financed by the European Commission Jade University of Applied Sciences (Germany) announces a call for attending an intensive course “Intercultural Communication for building bridges“ , which will take from 16th till 27th November 2015.
University teachers, staff as well as students are welcome.
Please, make sure that all applicants have good English language knowledge.
A committee will select the participants. All selected participants are entitled to a scholarship by the German Federal Foreign Office. Cost for transport and accommodation as well as excursions will be paid.
A written application (consisting of application form, motivation letter, CV, letter of support) should be sent the latest by 15th October 2015.