„მომავლის ბანაკი“ შაორის ტბაზე
სსიპ „ბავშვთა და ახალგაზრდობის ეროვნული ცენტრი“,  საქართველოს მთავრობის 2017 წლის 26 აპრილის  N826  განკარგულების საფუძველზე,  ახორციელებს პროგრამას- „მომავლის ბანაკი“-, შაორის ტბის მიმდებარე ტერიტორიაზე.
აღნიშნულ პროექტში, მონაწილეობა შეუძლიათ 18-25 წლის ახალგაზრდებს.  რეგისტრაციის წესისა და პროცედურის შესახებ ინფორმაცია იხილეთ,  სსიპ „ბავშვთა და ახალგაზრდობის ეროვნული ცენტრის“ ვებ-გვერდზე (იხ. ბმული:    http://cync.ge/ka/application/ )
დამატებითი ინფორმაციისათვის, მიმართეთ ცენტრის ბანაკების  მართვის სამსახურის  კოორდინატორს, ქ/ნ ვერიკო ხელისუფალს - ტელ: 599 877 114 ; ელ-ფოსტა: vkhelisupali@cync.ge;

“Camp of Future” at Shaori Lake
LEPL “Children and Youth National Center”, under the Georgian Government order N826 dated by April 26, 2017, is implementing the program – “Camp of Future” – near Shaori Lake.
Youngsters in the age range of 18-25 can take part in the mentioned project. Information about registration rules and procedures is available on LEPL “Children and Youth National Center” website (see the link: http://cync.ge/ka/application/ ).
For details, please, contact to the coordinator of Camps Management Office, Tel: 599 877 114; Email: vkhelisupali@cync.ge